booked.net
Haber Merkezimizin bu yeni kurulma aşamasında zaman buldukca ilimizde ki önemli isimleri ziyaret etmeye çalıştım ve yaptığım her ziyarette hem aslında tanımadığım yöneticileri yakından tanıma fırsatım oldu hem de kendileri adına zaman zaman gerek basılı gerekse sosyal medya da çıkan haberleri değerlendirme fırsatımız oldu, netice de anladım ki önyargılı davranmak bazen meslektaşlarımın yanlış haberler yapmasına neden oluyor.
Yapılan yanlış haberler, fikirler veya beyanatlar ya tanımamaktan ya da menfaatlerden besleniyor, gün geçtikçe zorlaşan hayatta ayakta kalabilmek için bazen kolay kazanımları seçiyor bazı kişiler ve işte bu kolay çaba içerisinde hem yanılgıya düşüyor hem kırıyor hakka giriyor hem de kamuoyunu yanlış değerlendirmiş oluyor.,
Biz Doğru Web Tv olarak ilk gün ne dediysek o:
Doğru haberden şaşmayacağız, bizi takip edenleri yanıltmayacağız, menfaat için karalama yapmayacağız, kişilerin hakkını savunup kırmayacağız. Boyun eğmeyeceğiz haksız diklenmeyeceğiz. Her işi sevgi ile yapıp, Yaradan dan ötürü yaradılanı seveceğiz…
Bu haftada ki yazımda iki isimden bahsedeceğim Hasan Avcı ve Taner Korkmaz, her ikisine de bu hafta ziyaretlerim oldu.
Hasan Başkan ı önceden tanırım Allah var bugüne kadar bilerek veya isteyerek bir yanlış yaptığını görmedim, çok net bir insandır öyle lafı evirip çevirmez aslında siyasiler arasında pek te karşılaşabileceğiniz bir karakter değildir böyle olduğu için aslında geniş bir çevre tarafından da sevilir ve takdir edilir. Hakkı hukuku savunur haksız yere kimseye zerre fayda vermez bundan dolayı da kimileri tarafından sevilmez ama şahsen ben ve benim gibi düşünen on binlerce hemşehrimiz Hasan Başkanın bu tavrından dolayı memnun olduğunu söylemek isterim .Sözün özü Sayın Hasan Avcı sen bu şekilde olduğun sürece Doğru Web Tv olarak bizde sizlerin doğrularınızı savunmaya devam edeceğimizi ifade etmek isterim.
Gelelim ikinci isme Taner Korkmaz, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı; kendisi ile ilk defa tanışma ve sohbet etme fırsatım oldu genç, dinamik, iyi eğitimli ve gayet kibar nazik bir isim. Hep söylerim Belediyelerin iki tane çok önemli birimi vardır bu iki birim çalışanı ve amirleri direk başkanlarını temsil ederler bunların biri Zabıta diğeri de Basın ve Halkla İlişkiler birimleridir. Herkesin Belediye Başkanı ile muhattap olma fırsatı olmuyor daha çok bu iki birimlerin çalışanları ile işleri olan vatandaşlar bu birim çalışanlarını nasıl tanıyorlarsa başkanı da o şekilde görürler yani bu iki birim Belediyelerin vitrinleridir. İşte Taner bey de gördüğüm kadarıyla bu özelliklere sahip ve Belediye ve Başkanını bu anlamda iyi temsil eden isimlerden biri, inşallah bu özelliklerini yitirmeden hizmet etmeye devam eder.
Kıymetli Doğru Web Tv takipçileri yavaş yavaş, sindire sindire kurulumumuzu tamamlıyoruz yakın zamanda hem görsel hem de yazılı şekilde çok daha fazla sizlerle olacağız. Doğrudan şaşmayarak Doğru haberlerde buluşmak dileğiyle.
Kalın Sağıcakla
Gökhan YILMAZ
Beğen

 

Yorum Yap
Paylaş