booked.net


Balıkesir’de Profesyonel olarak Fotoğrafçılık yapan Ahmet Gül Meslek hayatı boyunca edindiği mesleki deneyimlerini Balıkesirli vatandaşlarla paylaşacağını duyurdu.
1969 yılında itibaren yapılan Dünya Fotoğrafçılık yarışması olan Nikon Photo Contest yarışmasında NİKON tarafından 2021 yılı takvimi için 97 bin 359 yarışmacının katıldığı yarışmada, Balıkesir’de çektiği bir fotoğraf ile Nikon takvimine basılmaya ve künye almaya hak kazanan Ahmet GÜL;
çok yakında hazırladığı 2 projeyi hayata geçireğini duyurdu..
aldığı künyede ise Balıkesir’in ismini dünyaya duyuran Ahmet Gül, ” Ben edindiğim bu başarıyı kesinlikle hem edindiğim tecrübelere hemde Balıkesir’in eşsiz doğasına borçluyum.. Balıkesir’in ismini Dünyada Büyük harflerle yazdırmanın mutluluğu içerisindeyim..”
”Bundan sonraki projelerimde ise eğitim anlamında ciddi bir hazırlık içerisindeyim.. STK’lar Belediyeler, kurumlar, Özel sektör olmak üzere bir çok alanda Sanat’a ve Balıkesir’e değer katacak eğitim çalışmalarıma başladım.. Yazdığım projeler bir çok insana gerek sosyal anlamda gerek ticari anlamda hem iş hemde sosyal anlamda bir gelişim projesi olacak..” dedi.
Yapacağı Eğitimler öncesinde bir çok kurum ve kuruluş tarafından eğitim talebi de aldığını dile getiren Ahmet GÜL Projelerinin hazır olduğunu çok yakında eğitimlerin başlayacağını ve Türkiye’de bu alanda kendisini ispatlamış bir çok Fotoğraf Sanatçısını da Balıkesir’de seminer vermek için Balıkesir’e getireceğini söyledi.
Genel yayın yönetmenimiz Gökhan YILMAZ’a projelerin detaylarını anlatan Ahmet GÜL;
Çok yakında yaptığı projelerin Balıkesir’e ve Sanat’a katkı sağlayacağını düşünüyorum dedi.
Gökhan YILMAZ’IN Özel Haberi