booked.net

2022 EVLİLİK – SÜNNET – NİŞAN FESTİVALİNE YOĞUN İLGİ

Balıkesir’li Yerel, bir çok firmanın katıldığı, ürünlerini ve hünerlerini sergilediği 2022 DÜĞÜN,NİŞAN,SÜNNNET FESTİVALİ renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.
Balıkesir’de 1’incisi düzenlenen festivalin ev sahipliğini yapan ASOS GARDEN DÜĞÜN SALONU sahibi Ufuk Kuvvetlinin girişimleri ile gerçekleşen festivale 10’dan fazla yerli firma katıldı. Nişan Kıyafetinden gelinliğe, Sünnet elbisesinden damatlığa kadar, her türlü kostüm sergilendi. ayrıca bir çok organizasyon firmasıda bu etkinlikte yer aldı. Yarışmaların düzenlendiği festivalde kazanan talihlilere ücretsiz düğün salonu,fotoğrafçı,organizasyon,kuaför,dış çekim hediye edildi.
Gençlerin ve düğün yapmayı düşünen bir çok çiftin ziyaret ettiği festivalin 1’inci yılı olmasına rağmen salon gelen misafirleri güçlükle aldı. Organizasyon’nun yapıldığı salonunda işletmecisi olan Ufuk Kuvvet li ”Bu yapılan organizasyon Balıkesir’in Düğün kültürünü birebir yansıttı, Ben katılımdan oldukça memnunum önümüzdeki yıl daha da özenerek 2’incisini düzenleyeceğiz katılım sağlayan tüm firmalara teşekkür ederim,
Balıkesir’imiz için güzel bir organizasyon yapmış olmak beni ayrıca memnun etti diye konuştu..

Balıkesir’de siyasi partiler arasında İYİ PARTİ İL BAŞKAN’I Özlem URAL haricinde hiçbir parti temsilcisinin, belediye başkan’ının katılmamasıda dikkkatlerden kaçmadı.

Yapılacak olan festivalin önümüzdeki yıl daha rekli geçeceği düşünülüyor..
bizlerde Başta Ufuk Kuvvetli olmak üzere tüm emeği geçenleri kutluyoruz..

Gökhan YILMAZ
Doğruwebtv